Cep Uygulamalar

Yangın Saat Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 04 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.847

   

Yangin-Saat-Duvar-Kagidi1

Yangın Saat Duvar Kağıdı Full Apk indir

Yangın Saat capcanlı duvar kağıdı. Gerçekçi yangın ile alevler beraberinde hoş bir saat. Telefonunuzun ekranında yangın saat capcanlı wallpaper ayarlayın ile keyfini çıkarın.
Yerine bize menfii yorum veren Yangın Saat capcanlı duvar kağıdı, tesiri beraberinde herhangi bir mesele vaziyetinde, bize bir e-mail ile kısa görüş sorunu yollayın. Bize duvar kağıdı bir sonraki güncellemeleri onu deşifre etmek amacıyla destek kalacaktır.
Yangın Saat capcanlı Wallpaper bedava lakin bildirimleri ile duvar kağıdı ayarlarında tanıtım içerir. hem de alırsınız: Ana ekranda sorgulama simgesi, alan imleri ile tarayıcı ana sayfasındaki sorgulama kısayol amacıyla bir kısayol. sorgulama kısayolları basitçe (çöp amacıyla sürükleyin) kaldırılabilir, bu duvar kağıdı kullanımı üstünde bir tesiri kalacaktır. tanıtım gelirleri bize yepyeni çekici duvar kağıtları ile programları oluşturmak amacıyla destek kalacaktır. bütün izinleri yalnızca tanıtım amacıyla gereklidir ile güvenilir satıcıları tarafından desteklenmektedir.
Telefonunuzun ekranında Yangın Saat Live Wallpaper ne şekilde ayarlanır: Ana Sayfa -> Uygulamalar -> Ayarlar-> Ekran-> Duvar Kağıtları -> Ana görüntü duvar kağıdı-> Canlı duvar kağıtları-> Yangın Saat

Yangin-Saat-Duvar-Kagidi2 Yangin-Saat-Duvar-Kagidi3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle