Cep Uygulamalar

Yatırımcı Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.012

   

YATiRiMCi

Yatırımcı Full Apk indir

Akbank Yatırımcı programı şimdi Google Play’de!
Akbank YATIRIMCI programı beraberinde yatırım işlemlerinize ulaşmak ile hemen muamelelerinizi yapmak fazlasıyla asan!

Akbank YATIRIMCI programı beraberinde;

Sayfam menüsünü kullanarak eklemek istediğiniz simge ayrıntısı beraberinde sayfanızı kişiselleştirebilir, uyandırı ekleyerek dilediğiniz simge baresinde hemen bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Al-Sat Menüsü beraberinde Ex-Trade kullanan kimse kodu ile şifrenizi kullanarak süratli ile kullanışlı bir biçimde pay alış-satış- güncelleme emri verebilir, var emirlerinizi izleme yapabilirsiniz.

Gündem menüsünü kullanarak BIST verilerine, tutumsal Takvime, piyasalarla alakadar aktüel verilere ile en son pazar haberlerine erişebilirsiniz.

Fiyat / tahmin mensünü kullanarak, Akbank’ın sizlere sunduğu eserleri olan tüketici, taşıt ile mesken kredisi oranlarını öğrenebilir, ölçme vasıtası sayesinde başvuru yapmadan eski kredi tahminleri beraberinde alakadar hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. hem de Akbank Döviz Kurları, Fon, Repo ile Mevduat faiz tahminleri baresinde açıklama edinebilirsiniz.

Bize Ulaşın menüsü beraberinde, başka Akbank Servislerine ulaşabilir, bankacılık muamelelerinizi süratli ile kullanışlı bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz Akbank dolaysız Mobil uygulamasını indirebilirsiniz. hep türlü sual, yorum ile öneriniz amacıyla davet merkezimizi bu menüden süratli bir biçimde arayabillirsiniz. Bulunduğunuz konuma en yakın Akbank şube ile ATM lokasyon bilgilerini, En Yakın Akbank butonunu kullanarak öğrenebilirsiniz.

YATiRiMCi1 YATiRiMCi2 YATiRiMCi3 YATiRiMCi4 YATiRiMCi5 YATiRiMCi6 YATiRiMCi7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle