Cep Uygulamalar

Yavruları Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 04 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 7.163

   

Yavrulari-Canli-Duvar-Kagidi1

Yavruları Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Bizzat köpek yavrusu beraberinde mutluluk bir paket yaşayın! Her daim sevimli bir köpek yavrusu istediniz? Sonra sizin amacıyla en iyi gerisi duvar kağıdı “Yavruları capcanlı Duvar Kağıdı”. Bu renkli duvar kağıtları her daim istedim sevimli hayvanlar bir demet vermek lakin belki olamazdı. Bizzat renkli en iyi dostu alın ile hep yerde taşımak. Şayet gerisi resmi vb. mükemmel bir sevimli hayvan amacıyla ilk kez olması planlandı. Bundan sonra aşırı vakit kaybetmeyin, en sevdiğiniz hayvanları beraberinde bu inanılmaz şaşırtıcı HD duvar kağıdı, acele et. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile bu yaramaz sizleri büyüleyecek!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir hayvan görünür gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
Bir köpek gerçek bir adamın en iyi dostu mevcuttur? yükle ♥”Yavruları capcanlı Duvar Kağıdı”♥ ile hayatınıza ile arkadaşlar ile kodak yaşamlarında fazlasıyla mutluluk getirmek. memnuniyet sıcak bir köpek yavrusu olduğunu. Bu capcanlı duvar kağıdı mutluluk ile gülümseme yapar sebebi karşınızda! Onlar güne denli ışıldayan kalacaktır. Kim memnuniyet satın alamazsınız dedi bu cuties unuttu! Bizim program beraberinde, yalnızca, bedava şeklinde sahiptir olabilirsiniz! bedava şeklinde bu duvar kağıtları indirin ile bu kabarık yavru tadını çıkarın.
Bir olağanüstü olabilir vb. yavru, bizim bir ömür içine fazlasıyla mutluluk getirmek. Bu vb. göz alıcı yaratıklar koşulsuz aşk vermek. kaytadan ayrı düştü zorunda hiç bu duvar kağıdı geçmişlere sahiptir, bu göz alıcı yaratıklar her daim şirketin sürek edecektir. Bir ruh dostu gerekirse yalnızca serin duvar kağıtları bir bakış fırlattı zorunda. Sevimli yavru olursa olsun kim veya ne yapmak sizlere bayılacaklar.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı bu yavru beraberinde çevrilidir hangi beraberinde mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Ekranda duvar kağıdı yavru bundan sonra şirin bir şey yoktur. Kez-in-a-ömür ile tamamen bedava android capcanlı duvar kağıtları beraberinde tecrübe köpek sevgi. şayet köpek capcanlı duvar kağıdı arıyorsanız, bizler onlara sahiptir.
Köpekler açıkçası dikkate değer yaratıklardır. Bir dişi köpek yavru doğmadan gencecik takriben 60 gün taşır. Yavru bilhassa gözlerini ile kulaklarını açık sonra ilk kez üç ayında fazlasıyla süratli bir biçimde geliştirmek ile bundansonra annelerinin tamamen bağlıdır. Onlar esasen yalnızca şeklinde değil capcanlı insanlar şeklinde, renk görebilirsiniz. Ses güçlendirilmiş ile fazlasıyla duyarlı kulakları acıyor zira Köpekler yağmur sevmiyorum. yeniden de, insanlar bundan sonra 1000 kat bundan sonra iyi koku mümkün. Insanlar 5 milyon koku algılama hücreleri olsa da, köpeklerin aşırı 220 milyon var. Koku görüşler Beynin kısmı de dört kat bundan sonra büyüktür.
Herkes ne isteyeceksiniz zira bir kere Android amacıyla bu hoş capcanlı duvar kağıdı var, üzülmek yok, sen, alaka odağı mümkün ile bu ♥”Yavruları capcanlı Duvar Kağıdı”♥ dir!

Yavrulari-Canli-Duvar-Kagidi2 Yavrulari-Canli-Duvar-Kagidi3 Yavrulari-Canli-Duvar-Kagidi4 Yavrulari-Canli-Duvar-Kagidi5 Yavrulari-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.






Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 Transitional



Haftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle