Cep Uygulamalar

Yılbaşı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 06 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.635

   

Yilbasi-Canli-Duvar-Kagidi1

Yılbaşı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Yılbaşı capcanlı Duvar Kağıdı sonsuz mutluluk ile askıda yepyeni 2014 senesi eğlence hissediyorum tatil efsun saat sağlayacaktır neşeli bir “capcanlı duvar kağıdı” olduğunu! Ekranda dokunun vakit, çarpıcı bir Noel ağacı pek çok parıldayan ışıkları beraberinde yanar ile hoş kar taneleri tamamen görüntü duş kalacaktır. bahtiyar sene 2014! Neşeli Noel Baba, hoş hediyeler ile bundan sonra pek çok Noel mucizeler, bedava şeklinde bütün bakın. Bu karlı “yepyeni sene Duvar Kağıdı” indirin ile “bahtiyar Noeller” var!
– Telefonunuz amacıyla Greatest HS!
– görüntü ile yepyeni resimlerin dokunmaya sürek edebilirsiniz görünecektir!
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi en iyi seçimdir!
Kurulum talimatları izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ile ışıklar hareket tutar zamanla değişiyor.
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– HD çizelge ile Open GL.
– Optimize batarya Kullanımı.
– Cep telefonları% 99 beraberinde uyumludur.
– yepyeni sene Duvar Kağıdı tam yatay destekler ile tablet cihazlar vb. telefonları göz alıcı görünüyor capcanlı.
Ho, ho, ho – “yepyeni Yılınız mübarek Olsun!” Bu Aralık Noel Baba şehre bu neşeli ile serin duvar kağıdı beraberinde şimali Kutbu bütün yol yolda. Ne bu sevimli animasyon arka alarak bundan sonra, şimdiye denli 2014 senesi unutulmaz ile en iyi sene yapmak amacıyla bundan sonra iyi bir yolu? Şirin kış duvar kağıdı, “yepyeni sene Duvar Kağıdı” bekliyor sihirli kış harikalar – bu ekranda kar yağışı esnasında, Frosty Snowman ile göz alıcı hediyeler beraberinde dekore sevimli arka üstüne bakışları. yalnızca bütün tatil sezonunun neşe ile kış eğlendirici maceralarını hayran mı? Telefon veya tablet üstünde kar raporu hakimiyet edebilirsiniz ile şu tapta kar yağsın! Android ™ amacıyla bu serin programı olsun erkek ile kız, 2014 geri sayım en kısa sürede başlayacak. Bu en üst çözünürlüklü gerisi duvar kağıdı bedava şeklinde Çin yepyeni senesi amacıyla süslemeleri görmek amacıyla izin verir. Buna inanabiliyor musun? Yapmanız ihtiyaç olan tek şey serin arka planlar “yepyeni sene capcanlı duvar kağıdı” teklifi içerisinden seçme işlemi ile mükemmel bir Noel fotoğraf ile soğuk kış resimleri beraberinde Samsung Galaxy cep telefonu dekore etmektir. yalnızca bu serin “bedava yükle” almak ile tatil kutlama başlayabilir! Noel Baba’nın kızağı beyaz karla kaplı şehrin çatılar ile bacalar üstünde sevimli ren geyiği tarafından çekilen beraberinde hoş mavi sema düş – açıkçası Yılbaşı amacıyla şahane bir sahne olduğunu. “Happy Holidays” var ile ekrana bakışta hep bu yepyeni en üst çözünürlüklü duvar kağıdı beraberinde tatlı yepyeni sene dileklerini olun. En iyi yepyeni sene tırnak sizin kar beyaz smartphone güzelliği yakalamak olabilir olmayacaktır. Sevimli kardan adam, Noel ağacı, eğlendirici yepyeni sene kartları yahut Noel Baba sevimli yılbaşı süsleri – şayet telefon veya tablet ekranda görmek istediğinizi seçebilirsiniz. Saint Nicholas yalnızca değil, aynı anda gökyüzünde patlama festival ile göz alıcı havai fişek beraberinde, al ile mavi hediyeler sayısız telefonunuzu dekore olmayacaktır. En sevdiğiniz yepyeni sene şarkı, veya fenomen şarkıları beraberinde beraber şarkı söyleyerek, bu ışık gösterisi ile yepyeni sene arifesinde büyüsünü yakalayın. Bu masaüstü duvar kağıdı Noel ruhu hakikat şekillenme! şahsi interaktif kar evren beğeni ile bir Merry Christmas ile yepyeni Yılınız mübarek Olsun var!

Yilbasi-Canli-Duvar-Kagidi2 Yilbasi-Canli-Duvar-Kagidi3 Yilbasi-Canli-Duvar-Kagidi4 Yilbasi-Canli-Duvar-Kagidi5 Yilbasi-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle