Cep Uygulamalar

Yıldırım Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 06 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.437

   

Yildirim-Canli-Duvar-Kagidi1

Yıldırım Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Fırtına capcanlı duvar kağıdı Telefonunuz amacıyla mükemmel bir yepyeni duvar kağıdı ! Arkaplan- o denli serin karanlık bulutlu üstüne yıldırım ile sema gürültüsü beraberinde telefon ekranında dekore edebilirsiniz! Fırtına capcanlı duvar kağıdı yükle , tamamen bedava ile gökyüzünde gök güçlü saltanatı tadını çıkarın. farklı coşku verici arka tamamı eşit derecede eğlendirici , seçme işlemi amacıyla ! Şimdi deneyin !
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
sizlere güç cıvata geçebilmek vb. duvar kağıtları canlandırıcı ile canlandırıcı sever misiniz ? Bu vaziyette ” Fırtına Duvar Kağıdı ” katiyen dahi astagün , hayatta ile tekme hissettirecek – yalnızca sema gürültüsü roars ise , karanlık , bulutlu gökyüzünde yanıp sönen şimşek inanılmaz cıvata bakın. coşku dolu serin bir duvar kağıdı arıyorsanız , bu sizin bulabilirsiniz piyasadaki en iyi ” capcanlı duvar kağıdı ” olduğunu. tahminen fırtınalı havalarda dışarıda olmanın keyfini değil olsa dahi , ekranda ne denli soğuk sema gürültüsü ile yıldırım bakmak görmek amacıyla müjde olurdu! Güvenli bir mesafede durun ile ” Fırtına HS ” indirerek bütün büyüklüğü doğanın hakikat kuvvetini şahit . ışıldayan flaş aniden kasvetli sema yanar ise yalnızca , bu karanlık bulutlar , dolu ile alt taraf dökülen yağmur hayal edin. şayet tablet yahut telefon ekranında bu kuvvetli ekran yakalamak ister misiniz ? şayet öyleyse , bu atmosfer duvar kağıdı orada bütün maceracıları amacıyla idealdir ! Fırtınalı de yaz olduğu vb. , ilkbaharda , sene boyunca oluşabilir , yalnızca bir şahit hakikat bir fırtına ummak zorunda değilsiniz – ” Fırtına arka planlar ” bedava serin ile şaşırtıcı manzaraları beraberinde sağlayabilir , yalnızca seçin şayet en çarpıcı bulmak bir . Bir deniz meltemi bir fırtına veya dağların kasvetli bulutlar dönüşür ne şekilde , sizlere tamamen kalmış! hep etkileyici ” yıldırım ” nefesini kesiyor ile huşu içerisinde sade bırakacaktır . bizzat ufak boyutuna karşın , bütün fırtına tehlikelidir. Bir fırtına tarafından üretilen ışıldayan bir çıngı flaş yahut yıldırım , hafife alınacak değil esasen bir çıngı akımı olmasından dolayıdır. Bu ekrandaki görünüşünü çarpıcı özünüz görün ile onu değiştirmek istiyorsanız hiç – bu serin en üst çözünürlüklü duvar kağıdı arkadaşlarınızı etkilemek kalacaktır . Android ™ amacıyla bu capcanlı uygulamasını yüklemek amacıyla seçerseniz yıldırım karanlık gökyüzünde görünürken buz ile donmuş yağmur damlası pek çok ufak bit , tamamen görüntü kapsayabilir . Ne olabildiğince entresan , ışık sesten bundan sonra süratli beri yıldırım , sema gürültüsü sesi eski gelir olduğunu biliyor muydunuz ? Bu sizin cilt üzerinde serin atmosfer hissedebilirsiniz ile hem de sema gürültüsü sesi duyabilirsiniz hakeza gerçekçi bir program . şayet sema gürültüsü korkuyor iseniz fırtınalı havalarda dışarıda gitmez , lakin tabi , sizlere ” Fırtına Duvar Kağıdı ” olmalıdır . hakikat sema gürültüsü aksine korkulu değildir ile telefonunuzun ekranında tamamen serin bakacağız ! sema gürültüsü kükreme hissediyorum ve koyu mavi gökyüzünde beyaz yıldırım görmek – bu coşku verici yepyeni app canlandırıcı kuvvetini yaşayın . Bu köşesinde hayatta olan gelince , ” Fırtına capcanlı duvar kağıdı” bulabileceğiniz en iyi ” capcanlı duvar kağıdı ” olduğunu ile tamamen bedava ! Tadını çıkarın!

Yildirim-Canli-Duvar-Kagidi2 Yildirim-Canli-Duvar-Kagidi3 Yildirim-Canli-Duvar-Kagidi4 Yildirim-Canli-Duvar-Kagidi5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle