Cep Uygulamalar

YouCam Perfect – Selfie Cam Full Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.472

   

YouCam-Perfect-Selfie-Cam

YouCam Perfect – Selfie Cam Full Apk indir

YouCam Perfect-Selfie Cam Android amacıyla biri birinden mükemmel fotoğrafla çekmek amacıyla kullanabileceğiniz bedava bir araçtır. Çektiğiniz fotoğraflar üstünde bir fazlasıyla farklılık ile yenilikler ekleyerek değişik mekanlarda değişik karelerle arkadaşlarınızın karşısına çıkın.Bu program bedava şekle gelmesine karşın bir fazlasıyla özelliğe sahiptir ile olabildiğince muvaffakiyetli bir uygulamadır.

Youcam’ın özelliklerine bakacak olursak;cihazınızda yer alan veya bundan sonra eski çektiğiniz fotoğraflar amacıyla şahane ile gösterişli dokunuşlar sayede biri birinden değişik efektler beraberinde nitelikli neticeler alabilirsiniz. Bunun beraberinde yorgun gözleri özelleştirip bundan sonra çekici ile nitelikli fotoğraflar elde yapabilirsiniz. Youcam bunların dışında bir fazlasıyla özelliğe sahiptir ile cilt tonuna denli ayarlama yapacağınız profesyonel araçlar arasında yerini almaktadır.

fotoğraf üstünde bir fazlasıyla değişikliğe ev sahipliği gerçekleştirebilirsiniz.Pürüzsüz bir cilt veya kırışık bir ciltten kurtulmak asla bu kadar asan olmamıştır.Saniyeler içerisinde def’aten fazlasıyla farklılık yapmanıza olanak hizmeti sağlar.Ayrıca değişik modüller sayede gözler beraberinde oynayabilirsiniz.Gerçekten bir fazlasıyla özellik var ile hangisinden bahsi geçeceğini bilmiyoruz.Aslında alt taraftaki fotoğraflara göre neler yaptığını bir nebze anlamış olursunuz.

YouCam-Perfect-Selfie-Cam1 YouCam-Perfect-Selfie-Cam2 YouCam-Perfect-Selfie-Cam3 YouCam-Perfect-Selfie-Cam4 YouCam-Perfect-Selfie-Cam5 YouCam-Perfect-Selfie-Cam6 YouCam-Perfect-Selfie-Cam7 YouCam-Perfect-Selfie-Cam8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle