Cep Uygulamalar

Zen Bahçesi Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 06 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.257

   

Zen-Bahcesi-Canli-Duvar-Kagidi1

Zen Bahçesi Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

‘Zen Bahçesi capcanlı Duvar Kağıdı’ telefonunuzun ekranında hep zamankinden bundan sonra hoş görünmesini sağlayacaktır, hoş bir yepyeni program! Bu serinletici animasyonlu arka planlar indirin ile bütün görüntü üstüne düşen sakura çiçeklerle huzurlu Japon bahçeleri “güzel resimler” beraberinde masaüstü güzelleştirmek ! hep yaştan insanlar amacıyla bu eğlendirici uygulamasını indirin ile akıllı telefonunuzda tamamen bedava en iyi çiçek resimleri ile bahar geçmişleri var ! hoş pembe kiraz çiçekleri ekranınızda inanılmaz görünmesini sağlayacaktır , ile sulh hoş bahçeleri sizleri dingin ile zihninizi arındırmak olması planlandı!
♥ Animasyon sakura çiçek ile ekranda yüzen yaprakları ;
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş amacıyla tam katkı !
♥ İnanılmaz HD çizelge ;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi HD arka !
♥ toplumsal paylaşım düğmesine ile bundan sonra fazlası.
♥ Bu hoş , bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
Kurulum talimatları izleyin :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Özellikler :
♥ Sen on değişik Zen bahçesi gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
♥ HD çizelge – Ekranda düşen hoş sakura çiçekler .
♥ Çiçek adedi ile hız değiştirme .
♥ Yaprakları adedi ile süratini değiştirme .
♥ Iyi hale batarya Kullanımı .
♥ % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
♥ Telefonunuzun etkili olduğunda duvar kağıdı programı uyuyacağım, bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacak biçimde .
♥ Zen Bahçesi capcanlı Duvar Kağıdı tamamen yatay destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hatta göz alıcı görünüyor .
Bir çiçeği capcanlı duvar kağıdı ile zen bahçesi resimleri arıyorsanız , yükle ♥ ‘Zen Bahçesi capcanlı Duvar Kağıdı’ ♥ ile sizin vb. hissedeceksiniz o denli dingin ile huzurlu bir HD ekran olması planlandı cennet bir çeşit var! hoş pembe kiraz çiçekleri güzellik ile aşk beraberinde görüntü dolduracak ! bedava bu çiçek capcanlı duvar kağıtları indirin ile orada en hoş “HD duvar kağıtları” birine sahiptir ! şayet kiraz çiçekleri ile düşen yaprakları seviyorsanız , bu zen bahçesi duvar kağıdı ile akıllı telefon amacıyla şahane bir şey ! Şimdi indirin ile düşen Japon bahçeleri ile sakura en iyi görünümlü HD görüntüler var ! Tamamen bedava görüntüler ile cihazınızın arka planları !
Rahatlatıcı zen bahçeleri içerisinde huzur bulmak – bu bedava arka HD almak ile tüm bir sene boyunca çiçekli Japon kiraz ile güzellik tadını çıkarın! hoş , değil mi? Bahar – senenin en sihirli vakit ihtişamı kutlayın ! Zen ile düşen çiçek ile yaprakları huzurlu yeşil bahçeler ekranınızda göz alıcı görünmesini sağlayacaktır – Bu animasyonlu duvar kağıtları Aradığınız tam şeklinde ne var! Diğerleri onlar amacıyla hasret ise , onları hoşuma gidiyor – onlara sahiptir olanlar – Arkadaşlarınızla ile kodağınızla bu HD arka paylaşın!
şayet ♥ ‘Zen Bahçesi capcanlı Duvar Kağıdı’ ♥ indirirseniz sizlere piyasada yer alan en iyi HD çiçek arka olması planlandı! Huzurlu yeşil bir zen bahçeleri üstüne düşen pembe sakura çiçek cihazınız amacıyla şahane bir bezemesi durumu mevcuttur! şayet bu romantik ile huzurlu resimleri gerisi varsayılan ayarlamak vb. bir takım sevimli ile sıcak bildirimler yollayın ! Android ™ amacıyla bu 2.013 bedava programı beraberinde ilkbaharda hoş zen bahçeleri en iyi HD geçmişleri var ! şayet telefonunuzun ekranında düşen pekçok sakura çiçek ile yaprakları beraberinde dolu göz alıcı Japon bahçeleri içerisinde huzur bulacaksınız ! Bu uzun bir müddet amacıyla kullanacağız en iyi çiçek duvar kağıdı HD ! Tadını çıkarın!

Zen-Bahcesi-Canli-Duvar-Kagidi2 Zen-Bahcesi-Canli-Duvar-Kagidi3 Zen-Bahcesi-Canli-Duvar-Kagidi4 Zen-Bahcesi-Canli-Duvar-Kagidi5 Zen-Bahcesi-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle