Cep Uygulamalar

Zombie Assault Sniper Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 13 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.078

   

Zombie-Assault-Sniper

Zombie Assault Sniper Full Apk indir

Bırakma Zombie Frontier I & II sonra, bu bizim yepyeni kuşak 3D Zombie Killer Oyunu. eğlenebilir
Beyanat: Bundan sonra eski gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir virüs kentin etrafında orman yangını vb. yayıldı. Bizzat mesleki grupta gidiş hep gün insanlar rastlamak herhangi bir canlıyı öldürecek yaratıklar haline dönüştürülmüştür. Survivors kaçmak umuduyla, kaçtı, lakin bu bundan sonra ölü bir kent. Hala hayatta olduğu amacıyla yeterince şanslı olanlar, kurtarılmayı bekleyen, depolar, süpermarketler yahut diğer bir yerde buldukları gizlidir.
Özellikler:
Sürükleyici bir first-person 3D serüven son aşama detaylı bir evren yaratmak amacıyla çarpıcı grafikler, şahane müzik ile gerçekçi ses efektleri karıştırma.
16 den aşırı klasik silahlar: Crossbow, P90, Katana ile Dragunov dahil seçmek amacıyla. hep silahın gerçekçi tekrar vardır ile hep bir eşsiz bir duygu ile performansa sahiptir.
Çoklu Zombi düşman yeteneklerinizi alan. Undead ordularını senin ayak ile tetik parmağınızın sizleri koruyacaktır.
Pürüzsüz, sezgisel kontroller kolaylıkla kent dolaşmak amacıyla izin verir. duyarlı amaçlayan zombi alt taraf çekmek destek ile öldürmek çizgiler denli raf kalacaktır.
Virüs zamanla güçleniyor. Zombiler bundan sonra kuvvetli alıyorsanız. Sen hayatta kalanları kurtarmak ile şehri kurtarmak amacıyla savaşmaya sürek etmek gerekmektedir.

Zombie-Assault-Sniper1 Zombie-Assault-Sniper2 Zombie-Assault-Sniper3 Zombie-Assault-Sniper4 Zombie-Assault-Sniper5 Zombie-Assault-Sniper6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle